یکشنبه 3 بهمن 1400   13:03:02
1399/1/27 چهارشنبه

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1399/8/10 شنبه
پیامبر مهربانی هاپیامبر اکرم (ص) در میان مسلمانان از جایگاه والا و منزلتی برخوردار است که نیازی به برهان و استدلال ندارد . آفتاب عالم تاب محبّتش چنان دل های عاشقانش را روشن کرده که هیچ معاندی  نمی تواند آن را انکار کند .
تاریخ اسلام مملو از فداکاری ها ، رشادت ها و مجاهدت ها برای دفاع از دین ، سیره و شخصیت اوست .
بشارت حضرت مسیح (ع) به آمدن پیامبر اکرم (ص)
وَ مُبَشِّرًا بِرَسُولٍ يَأْتِي مِن بَعْدِي اسْمُهُ أَحْمَدُ فَلَمَّا جَاءهُم بِالْبَيِّنَاتِ قَالُوا هَذَا سِحْرٌ مُّبِينٌ (صف آیه 6)

بشارت دهنده به رسولی که بعد از من می آید و نام او احمد است هنگامی که او با معجزات و دلایل روشن به سراغ آنان آمد گفتند این سحری آشکار است .
اظهارات  دانشمندان غربی  و  اروپایی  و  خاور شناسان  غربی  همچون توماس آرنولد ، گوستاو ، بِرنارد شاو ، ارنست هگل و ...     درباره حضرت رسول (ص) بهترین گواه است که او دارای چه شخصیتی عظیم و بزرگوار است .برنارد شاو گفته است ؛ اسلام دین دموکراسی و آزادی اندیشه است .
خدای متعال در سوره زمر آیه 12 می فرمایند :    وَأُمِرْتُ لِأَنْ أَكُونَ أَوَّلَ الْمُسْلِمِينَ
اوّلیت رسول خدا نه اوّلیت زمانی نه سَبق زمانی منظور اوّلیت مطلق است .
خداوند به پیامبرش می فرمایند : سوره فتح آیه 8        إِنَّا أَرْسَلْنَاكَ شَاهِدًا وَ مُبَشِّرًا وَ نَذِيرًا  
  تو با بشیر و انذار فرستاده شده ای
مردم را در برابر نیکی ها به پاداش بشارت ده و در مورد بدهی ها به کیفر انذار بده .
خداوند متعال پیامبر را می ستاید و او را رحتمی برای جهانیان و دارای اخلاق بزرگ می داند .منطق و سیره اش دعوت به الله باشد ، نه اینکه زبان او به الله دعوت کند و فعلش پیک حق نباشد .
خداوند رسول الله را معرفی می کند که سراج منیر است که او نور افکن قوی و روشنگری جامعه است .پیامبر قاعد و راهنمای بشریت و قافله انسانیت است .
در آستانه 17 ربیع الاول سالروز ولادت پیامبر اعظم (ص) و رسول مهربانی ها ، دشمنان خدا و رسول خدا به اسم آزادی بیان در گذشته در مجله شارلی ابدو فرانسه کاریکاتوری موهن با لابی صهیونیسم و استکبار جهانی بر علیه پیامبر نور و رحمت طراحی و اخیراً رئیس جمهور فرانسه با رفتار نابخردانه اسلام ستیزی خود را علنی نمود . ضمن محکومیت شدید اقدام مکرون که خباثت های این افراد بی ابرو ، نشان دهنده کفر آنها به خداوند و دشمنی شان با تمامی ادیان آسمانی است . اهانت صورت گرفته به پیامبر اعظم (ص) را بیانگر اوج عصبانیت دشمنان اسلام از عمق نفوذ معنوی این دین الهی بر جان انسان ها در اطراف دنیا دانست .
خداوند در قرآن سوره صف آیه 8 می فرمایند يُرِيدُونَ لِيُطْفِؤُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَ اللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ كَرِهَ الْكَافِرُونَ
آنان می خواهند نور خدا را با دهان خود خاموش سازند ، ولی خدا نور خود را کامل می کند هر چند کافران خوش نداشته باشند.
ضمن محکوم کردن اقدام موهن نشریه شارلی ابدو و سخنان سخیف رئیس جمهور فرانسه  به بهانه آزادی بیان ، اعلام انزجار خود را از استکبار جهانی و صهیونیست جنایتکار اعلام می داریم .

اللّهم صل علی محمد و آل محمد
عباس میـری آبان 1399
 


بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 57479
تعداد بازديد کنندگان سايت: 48950022 تعداد بازديد زيرپورتال: 874567 اين زيرپورتال امروز: 250 سایت در امروز: 14406 اين صفحه امروز: 15
1395/5/27 چهارشنبه
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.