جمعه 10 تیر 1401   03:18:03
1399/1/27 چهارشنبه

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1401/2/1 پنجشنبه
روابط عمومی برتر فروردین ۱۴۰۱ مدیریت شهری معرفی شد
مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج از انتخاب روابط عمومی برتر و شایسته تقدیر مدیریت شهری این کلانشهر در ارزیابی عملکرد فروردین ۱۴۰۱ خبر داد.


 

حامد احسانی نژاد با عرض تسلیت به مناسبت ایام ضربت و شهادت حضرت امیرالمومنین (ع) و آرزوی بهره مندی از توفیقات و فیوضات معنوی ماه مبارک رمضان برای عموم روزه داران، به کرج امروز گفت: انتخاب روابط عمومی برتر در راستای ایجاد فضای رقابتی در جهت پاسخگویی هرچه بهتر به شهروندان و تلاش در جهت ارتقاء کمی و کیفی زیرمجموعه های اداره کل ارتباطات و امور بین الملل صورت می پذیرد.

وی افزود: انتخاب روابط عمومی های برتر طی ماه های گذشته صرفاً بر اساس آمار کمی اخبار منتشره از معاونتها، سازمانها و مناطق در مجموعه خبری کرج امروز صورت می گرفت اما مقرر شد تا با لحاظ سایر آیتم ها، رویه کیفی نیز به خود بگیرد و منجر به ایجاد تحولاتی در عملکرد آنها شود؛ البته همه همکاران در حوزه ارتباطات بی ادعا تلاش می کنند و شایسته قدردانی هستند.

به گفته این مسئول، بر اساس بررسی های به عمل آمده در خصوص عملکرد روابط عمومی های مدیریت شهری کرج در راستای شفاف سازی، پاسخگویی، همکاری مستمر با اداره کل ارتباطات و امور بین الملل، جدیت در جهت بهبود اقدامات و فرایندها، اهتمام در راستای تعالی اطلاع رسانی و تعامل با مجموعه خبری کرج امروز، بدینوسیله روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی به عنوان «روابط عمومی برتر» فروردین ۱۴۰۱ و همین طور روابط عمومی منطقه ۹ به عنوان «روابط عمومی شایسته تقدیر» معرفی می شوند.

احسانی نژاد تصریح کرد: اداره کل ارتباطات شهرداری کرج در سال جاری با محوریت «جهاد تبیین» با استفاده همه جانبه از ظرفیت های اطلاع رسانی بنا دارد تا اقدامات و عملکرد این نهاد را با هدف امیدافزایی، اعتمادسازی و تنویرافکار عمومی به صورت مویرگی به استحضار شهروندان برساند و در این مسیر نیاز به تعامل و همراهی بیشتر رسانه های جمعی و گروهی وجود دارد که البته همکاری ارزنده ای نیز در این حوزه وجود دارد.
 بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 130728
تعداد بازديد کنندگان سايت: 52342847 تعداد بازديد زيرپورتال: 929437 اين زيرپورتال امروز: 129 سایت در امروز: 2948 اين صفحه امروز: 11
1395/5/27 چهارشنبه
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.