چهارشنبه 13 اسفند 1399   02:02:39
1399/10/27 شنبه

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1399/10/21 یکشنبه
تامین زمین برای صنوف مزاحم وظیفه شهرداری نیست
شهردار کرج تأکید کرد شهرداری وظیفه‌ای در قبال تأمین زمین برای صنوف و مشاغل مزاحم ندارد.


 

علی کمالی زاده صبح شنبه در جلسه کمیسیون بند ۲۰ با اشاره به اهمیت ساماندهی مشاغل و صنوف مزاحم در خارج از محدوده شهر، اظهار کرد: برای مثال حضور سنگ فروشان در بلوار باغستان به‌جز مزاحمت برای شهروندان مشکلات زیست‌محیطی به همراه دارد.
 

وی با تأکید بر اینکه شهرداری وظیفه‌ای در قبال تأمین زمین برای این قبیل صنوف ندارد، از مدیر منطقه سه خواست از توسعه سنگ فروشان در محدوده کیانمهر جلوگیری کند.
 

شهردار کرج با تأکید بر اینکه پیگیری در خصوص ساماندهی مشاغل و صنوف مزاحم باید مجدانه باشد، گفت: مدیران مربوطه این مهم را در دستور کار خود قرار دهند.
 

کمالی زاده در بخش دیگری به وضعیت مجموعه صنفی شیخ‌آباد اشاره کرد و گفت: این مجتمع برای استقرار صنوف و مشاغل مزاحم و آلاینده پیش‌بینی‌شده است درحالی‌که برخی از صنوف غیر مزاحم نیز در آنجا مستقرشده‌اند.
 

وی از سازمان ساماندهی مشاغل شهری و مدیران مناطق خواست به‌طور ویژه مبحث ساماندهی مشاغل مزاحم را در دستور کار قرار داده و آخرین وضعیت‌ها را گزارش کنند.
 

مصوبات جلسه کمیسیون بند ۲۰
 

در پایان این جلسه در قالب مصوبه از مدیران مناطق سه و هفت خواسته شد نسبت به تشکیل پرونده بدوی و تجدیدنظر برای سنگ فروشان اقدام کنند.
 

همچنین از اداره کل حقوقی شهرداری کرج خواسته شد نسبت به پیگیری مستمر تملک‌های مختلف از مراجع قضایی اقدام کنند.
 

در ادامه مناطق سه و هفت موظف شدند با همکاری املاک مرکز نسبت به احصاء دقیق متراژ و پلاک‌های تحت تصرف متعلق به شهرداری اقدام کند.
 

طبق مصوبات این جلسه از همه مناطق خواسته‌شده است نسبت به استقرار واحدهای صنفی مزاحم و آلاینده در مجتمع صنفی شیخ‌آباد ظرف مدت ۱۰ روز اقدام کنند.
 

همچنین منطقه دو و سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری کرج موظف به جلوگیری از توسعه واحدهای صنفی غیر مرتبط در مجتمع صنفی شیخ‌آباد شدند.


 
 


تعداد بازديد اين صفحه: 383998
تعداد بازديد کنندگان سايت: 40617783 تعداد بازديد زيرپورتال: 762552 اين زيرپورتال امروز: 69 سایت در امروز: 1553 اين صفحه امروز: 16
1395/5/27 چهارشنبه
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.