سه‌شنبه 30 دی 1399   23:57:07
1399/10/27 شنبه

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1399/8/28 چهارشنبه
پارک «شهید ایرانی» پایان امسال افتتاح می‌شود
شهردار کرج با اشاره به اینکه پارک شهید ایرانی تا پایان سال افتتاح می‌شود، گفت: این پروژه ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و مرحله اول آن با پنج میلیارد تومان اعتبار در حال اجرا است.

 

علی کمالی‌زاده در بازدید از پروژه پارک تفریحی محله شهید ایرانی حصارک که با حضور محمد نبیونی رئیس کمیسیون سرمایه گذاری و امور مشارکت های شورای شهر کرج همراه بود، اظهار کرد: این پارک بزرگ در زمینی به مساحت ۹ هکتار احداث خواهد شد و از دو منظر برای مجموعه مدیریت شهری حائز اهمیت است.
 

وی اضافه کرد: این پروژه در یکی از مناطق کم برخوردار شهر کرج تعریف شده و از حیث رسیدگی به محلات محروم و توزیع عادلانه امکانات محل توجه است.پ
 

شهردار کرج در ادامه افزود: محل جغرافیایی این پروژه در مجاورت بزرگراه کرج - قزوین واقع شده و این محل جزو اولین مناظری است که مسافران عبوری از شهر کرج در مقابل خود می بینند و از جهت توجه به زیبایی بصری و برندسازی شهری برای ما مهم است.
 

کمالی زاده همچنین گفت: پروژه پارک تفریحی محله شهید ایرانی تا کنون ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و مرحله اول آن با پنج میلیارد تومان اعتبار در حال اجرا است.
 

وی تاکید کرد: به فضل خدواند و همکاری شورای شهر در مرحله دوم و برای تکمیل این پروژه ۱۴ میلیارد تومان تخصیص پیدا خواهد کرد و با همت همکارانم و کار جهادی تلاش می کنیم تا پایان سال آن را به بهره برداری برسانیم.
 تعداد بازديد اين صفحه: 376076
تعداد بازديد کنندگان سايت: 39570911 تعداد بازديد زيرپورتال: 749492 اين زيرپورتال امروز: 343 سایت در امروز: 23688 اين صفحه امروز: 194
1395/5/27 چهارشنبه
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.